Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LKJ: Kontrola nadzoru budowlanego, wizja lokalna radnych

Utworzony przez Buzal., 3 lipca 2013 r. o 11:35 Powrót do artykułu
Nie mam także do powiedzenia nic na temat tego co robi młodzież w LKJ "po godzinach", 
mlodziez po godzinach z prezesem on reprezentuje wasz klub?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życie prywatne prezesa niestety toczy się w klubie. Członkowie powinni się zainteresować. Będzie miało to wpływ na PR klubu. Czarny.
  Zacznijmy od tego, że pojęcie "czarnego PR-u" istnieje tylko w wyobraźni źle wykształconych "publicystów", tudzież ich czytelników/widzów.   Po drugie: interesując się życiem prywatnym wszystkich członków klubu do takiego stopnia by mieć szeroką wiedzę co i z kim robią poza moją obecnością musiałabym ich zacząć szpiegować, a do tego mi daleko.   Nie zamierzam także tego kuriozalnego tematu rozwijać. Od rozwiewania postawionych tu przez Was wątpliwości są odpowiednie instytucje takie jak np. prokuratura czy policja.   I faktycznie, być może ktoś, z kim zostałam "pomylona" miał rację - temat idealnie nadaje się do portalu pokroju pudelka... :)   Życzę miłego wieczoru - może warto pójść pobiegać albo wziąć psa na spacer zamiast wypisywać głupoty w Internecie :)   Kornelia Kwapisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-----------------------------------------------TAJEMNICZE   INWESTYCJE  LUBELSKIEGO  RATUSZA...------------- Dlaczego  rzecznik  Prezydenta  'owija" w tajemnice  plany Prezydenta na  terenach  LKJ ?.  Cieszyć  jedy nie  może  fakt , że  są  ludzie  w  Ratuszu  którzy  posiadają  chęci  dokonywania  NADZORU  BUDOWLA NEGO  i  mają  ku  temu  kompetencje  i  uprawnienia (sic?).  Brawo! .      Dlaczego  tej  Komisji  nie  było  gdy podejmowano  decyzje  remontu  starego, rozlatującego  się  tunelu  przy  ul.Kunickiego  zamiast  wy budować  NOWY  i  TAŃSZY  WIADUKT ?. Ukazała  się  także  infornacja,.  że  w  Ratuszu  jest  Komisja  Sportowa (sic?).  Jeżli  rzeczywiście   jest  to niech natychmiast  wtrzyma  budowe  stadionu "kurnika"  i  uratuje  140  MILIONÓW  DLA  NASZEGO  LU BLINA !.  Ratujcie  te  140 MILIONÓW  bo szkoda  "kasy"  gdyż  na  100%  jest  to  chybiona  inwestycja  i  wymysł  człowieka  z  (PO)  Prezydenta Zuka .   A  obecna  "nagonka"  na  Lubelski  Klub  Jeżdziecki  to  oczywiście "organizacja"  intrantnego  biznesu  Lubelski  Klub  Jeżdziecki  za  bardzo  duże  pieniądze  na  podobieńs two  Fundacji  Klubu  Żeglarskiego  na  Marinie  Zalew  Zemborzycki  dla  biznesmenów  z  bardzo  dużymi pieniędzmi  na  których  oczekuje  prezydencka  "Spółka"  MOSiR  z  lubelskiego  Ratusza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...